Zvoľte kategóriu

Prihlásenie

Hodinky a náramky

1
Amazfit Bip Lite Black (2)

Amazfit Bip Lite Black

Vyrobené tak, aby odolali všetkým vašim každodenným činnostiam a extrémnym dobrodružstvám. Ultra ľahké a pohodlné. Iba 32 g vrátane vysoko pružného a ľahkého remienka, ktorý robí hodinky pohodlnými na nosenie vo dne, v noci a pri športe. Amazfit Bip Lite poskytujú podrobné športové sledovanie bežeckého trenažéra, bežeckého pásu, chôdze a cyklistiky a môžu sa pripojiť k GPS telefónu na sledovanie vašich behov a jázd.

52.00 

2
Amazfit Bip Lite Modrá (2)

Amazfit Bip Lite Modrá

Smartwatch sú jednorazovým nabitím poháňané až 1,5 mesiaca, aby udržali krok s vaším aktívnym životným štýlom. Ušetrite ťažkosti s častým nabíjaním s neuveriteľnou výdržou 45 dní na jedno nabitie, aby ste držali krok so svojím rušným a aktívnym životným štýlom.

52.00 

3
Amazfit GTR-42mm Ružová (2)

Amazfit GTR-42mm Ružová

S kúzlom a krásou ľahkosti vyplývajúcou z jemnosti a elegancie, Amazfit GTR 42 mm prijímajú ľahké a naoko robustné telo hodiniek vyrobené z hliníka s hrúbkou iba 9,2 mm, zatiaľ čo hmotnosť tela hodiniek je ľahšia ako šesť kusov papiera A4 . So zafarbeným rámom z mikrokryštalickej zirkóniovej keramiky vyzerajú hodinky ešte štíhlejšie a jemnejšie. Spolu s rôznymi ľahkými a farebnými remienkami si môžete jednoducho vytvoriť vlastný štýlový vzhľad.

132.00 

Tip
Pravidelne produkty testujeme a píšeme o nich odborné recenzie na našom e-shope.
show blocks helper

Zvoľte značku

Cena

Veľkosť displeja -

Lokalizácia polohy -

Rozlíšenie displeja -

Typ displeja -

Výdrž batérie -

Nájdených produktov: 31

preloader