Zvoľte kategóriu

Prihlásenie

Kolobežky

1
Xiaomi Mi Electronic Scooter (2)

Xiaomi Mi Electronic Scooter

Minimalistický geometrický dizajn. 3 sekundový inovatívny dizajn skladania. Dojazd do 30 km. Dvojitý brzdový systém: protiblokovací systém E-ABS a mechanizmus s dvojitým diskom (brzdná dráha cca 4 m). Viac ako 5-násobná rýchlosť chôdze.

362.00 

2

Mi Electric Scooter Pro Čierna

Choďte ešte ďalej! Vysoko výkonný motor spolu s skvelou životnosť batérie na jedno nabitie dokážete prejsť až 45 km Xiaomi Mi Electric Scooter Pro disponuje vstavaným displejom  určeným pre pohodlné sledovanie údajov o vašej jazde. Všetko podstatné zobrazené na jednom mieste Displej Vám zobrazí všetky dôležité informácie, ktoré potrebujeme vedieť pre plnohodnotné používanie zariadenia.

3

Xiaomi Mi QiCycle Folding Electric Bicycle

Skladací elektrický bicykel Xiaomi Qicycle je poháňaný lítium- iónovými batériami s výkonom 208.8Wh, čo znamená, že na jedno plné nabite môžete prejsť vzdialenosť až do 45km. Bicykel je osadený kvalitným radením Shimano vďaka ktorému môžete jazdiť bez väčšej námahy aj po vybití batérií. Bicykel je vybavený inteligentným meraním krútiacieho momentu TMM(Torque Measurement Method) ktorý meria Váš výkon ktorým šliapete do pedálov a na základe toho prispôsobuje výkon motora, ktorý sa prenáša späť do pedálov a uľahčuje Vám jazdu.

702.00 

Tip
Pravidelne produkty testujeme a píšeme o nich odborné recenzie na našom e-shope.

Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

preloader