Zvoľte kategóriu

Prihlásenie

Audio

1

Xiaomi Mi Slúchadlá s potlačením hluku

Štupľové slúchadlá Xiaomi Mi ANC & Type C In-Ear s konektorom typu USB-C vám poskytnú veľmi kvalitnú reprodukciu zvuku pri počúvaní vašej obľúbenej hudby s aktívnym potlačením šumu a hluku. Vďaka špeciálnemu ergonomickému dizajnu padnú slúchadlá do uší každému, kto si chce vychutnať čistú hudbu a maximálne pohodlie pri jej počúvaní.

48.00 

2
Mi Bluetooth Neckband Earphones cierne (2)

Mi Bluetooth Neckband Slúchadlá Čierne

Bezdrôtové slúchadlá Xiaomi Mi Bluetooth Neckband Earphones vyrobili špecialisti v spoločnosti Xiaomi, pričom sa zamerali na unikátny tvar, ktorý  vás nesklame za žiadnych okolností. Ich tvar je navrhnutý s ohľadom na anatómiu ľudského ucha, teda sa stanú vaším verným spoločníkom pri behaní, alebo iných športových aktivitách.  K svojmu smartphonu ich jednoducho pripojíte prostredníctvom bezdrôtového pripojenia Bluetooth.

63.00 

3
Xiaomi Mi In-Ear Headphones Pro HD Silver

Xiaomi Mi In-Ear Slúchadlá Pro HD Silver

Slúchadlá Xiaomi Mi In Basic sú vyrobené z odolného kovu, ktorý zaisťuje ich dlhodobú funkčnosť a spoľahlivosť. Ich tvrdá vrstva navyše slúchadlá chráni pred opotrebovaním či poškriabaním. Sú ideálnym kandidátom pre ľudí, ktorí vyžadujú každodenné a dlhodobé používanie za extrémnych podmienok.  Šancu nemá dokonca ani nadmerné teplo!

28.90 

Tip
Pravidelne produkty testujeme a píšeme o nich odborné recenzie na našom e-shope.
show blocks helper

Zvoľte značku

Cena

Impedancia reproduktorov -

Mikrofón -

Nájdených produktov: 13

preloader