Za každú aktivitu
ťa radi odmeníme

Céčka na portáli Crossy.sk predstavujú nie len virtuálne peniaze, ktoré môžeš vymeniť za okamžité zľavy alebo produkty, ale aj určitú karmu používateľov. Céčka používatelia totiž získavajú za komentáre, recenzie a vo všeobecnosti za interakciu. Ak túto interakciu ohodnotia ďalší používatelia pozitívne, tak nie len že budeš dostávať viac  Céčiek, ale bude sa Ti  zvyšovať aj karma, vďaka ktorej budeš medzi ostatnými používateľmi považovaný za odborníka, ktorý vie o čom hovorí.

Vysvetlenie céčiek

Čo sú to Céčka?

Céčka sú virtuálne peniaze, ktoré dokážeš u nás na stránke Crossy.sk zarobiť. Zároveň Céčka predstavujú akúsi karmu používateľov, ktorá odzrkadľuje ich skúsenosti s elektronikou.

Prečo Céčka? 

Zmyslom Céčiek je motivovať vás, používateľov nášho portálu ku interakcii. Chceme, aby produkty recenzovali, zdieľali svoje skúsenosti a opisovali ich funkčnosť aj samotní používatelia. Jednoducho, aby produkt nebol hodnotený len redakciou, ale aj Tebou. 

Ako získam Céčka? 

Používatelia môžu získať Céčka rôznymi spôsobmi. Jednak za nákup a potom interakciami. Pričom pri zvyšujúcej sa karme používatľovi sa zvyšuje aj možný počet získaných Céčok. Karmu používateľ môže ovplyvniť kvalitou svojich komentárov, recenzií a podobne. Vo všeobecnosti však platí, že prínosný komentár je hodnotený lepšie ako „spam“.

Čo dostanem za Céčka? 

Okrem toho, že môžeš získať status influencera, ktorý sa dostane k najnovším produktom v predstihu za účelom recenzií, tak Céčka môžeš vymeniť buď za okamžité zľavy alebo za produkty z bonusového klubu. 

Kľúč pre pridelenie Céčiek

cecko

Pridanie komentára

1 céčko + karma bonus

cecko

Pridanie recenzie

1 céčko + karma bonus

cecko

Video s produktom a vyjadrením názoru

3 céčka + karma bonus

cecko

Nákup

1 € = 1 céčko