Prečo sme vznikli, aká je naša vízia a kto stojí za projektom?

Prečo Crossy.sk

  • Ponúkame Ti smart ceny  a zároveň  sami testujeme produkty na vlastnej koži.

  • Spolupracujeme s oficiálnymi distribútormi na Slovenku a v zahraničí,

  • Nebojíme sa Ti ukázať ceny v zahraničných e-shopoch a pomôcť v nich s nákupom.

Ako funguje Crossy.sk

  • Sme interaktívny web kombinujúci technologický portál so zameraním na smart technológie, e-shop a katalóg produktov, vrátane cien zo zahraničných e-shopov.

  • Každý deň aktualizujeme ceny v zahraničných e-shopoch a prinášame Vám neodolateľné zľavy.

  • Sme Vám neustále k dispozícii. 

Prečo sme vznikli

Crossy.sk reaguje na absenciu obchodu, ktorého cieľom nie len predávať, ale aj prinášať hodnoverné recenzie od profesionálnych redaktorov. Zároveň ako jedna z mála komunít chceme nechať priestor aj pre používateľov nášho e-shopu a portálu, ktorí majú možnosť vyjadriť sa ku kvalite ponúkaných produktov, vrátane napísania skúseností s týmito produktmi. Ako jeden z mála portálov dokonca chceme motivovať našich používateľov a zákazníkov, aby prinášali vlastný názor k produktom pomocou nášho vernostného programu. Výnimoční sme aj tým, že používateľov prinášajúcich vlastný názor zároveň odmeňujeme, a to bez ohľadu na to či je pozitívny alebo negatívny. 

 

Kto stojí za projektom?

Martin Borko

Miro Slemensky

Miroslav Slemenský

Jano Bracho

Ján Bracho

Za projektom stojí trojica technologických nadšencov, ktorí sa prvýkrát stretli ešte ako „zákazník a dodávateľ služieb“. Neskôr po vzájomnej kooperácií a pozitívnych sympatiách sa pustili do projektu, v rámci ktorého chceli priniesť niečo, čo ešte na trhu nie je. Pomocou kombinácie svojich skúsenosti z prevádzkovania e-shopu a technologického portálu vytvorili prvý interaktívny e-shop, v ktorom zákazníkom neponúkajú len stovky produktov, ako bežný e-shop, ale túto službu dopĺňajú porovnávaním cien s konkurenciou, a to hlavne so zahraničnými e-shopmi, ktoré cenovo vedia mnohokrát ponúknuť lepšie ceny ako tie „slovenské“, ale aj odborné či laické recenzie od používateľov, pomocou ktorých chcú zákazníkom priniesť reálny pohľad na fungovanie produkt.