Android 10 je dostupný už aj pre smartfón Xiaomi Mi A2

Spoločnosť Xiaomi začala distribuovať aktualizáciu na najnovšiu verziu Androidu 10 pre približne rok a pol starý smartfón Xiaomi Mi A2, ktorý bol oficiálne predstavený ešte v júli 2018. Zariadenie bolo pôvodne predstavené s Androidom 8.1, pre ktoré v decembri 2018 uvoľnila spoločnosť Android 9.0. Dostupnosť aktualizácie už potvrdzujú aj prví ľudia z nášho regiónu. Kedy dostane nový Mi A3 Android […]
Xiaomi-Mi-A2-dostava-Android-10

Spoločnosť Xiaomi začala distribuovať aktualizáciu na najnovšiu verziu Androidu 10 pre približne rok a pol starý smartfón Xiaomi Mi A2, ktorý bol oficiálne predstavený ešte v júli 2018. Zariadenie bolo pôvodne predstavené s Androidom 8.1, pre ktoré v decembri 2018 uvoľnila spoločnosť Android 9.0. Dostupnosť aktualizácie už potvrdzujú aj prví ľudia z nášho regiónu.

Xiaomi Mi A2_Android 10
Zdroj: Vosveteit.sk

Kedy dostane nový Mi A3 Android 10?

Určite mnohých z Vás napadne ako prvá vec, prečo zariadenia Mi A2, ktorého predstavenie je staršieho dátumu, dostala aktualizáciu skôr ako Mi A3, ktorý bol predstavený len nedávno. Hoci na túto otázku nemáme odpoveď, tak aspoň útechou nám môže byť, že smartfón Mi A3 nezostane bez aktualizácie. Na sociálne sieti Twitter spoločnosť Xiaomi uverejnila status, v ktorom písala, že aktualizácia s Androidom 10 na zariadenia Mi A3 bude uvoľnená približne v polovici budúceho mesiaca, teda okolo 15. februára.

Ak Vás o smartfóne Mi A3 zaujímajú ďalšie informácie, tak Vám do pozornosti dávame odkaz nižšie, v rámci ktorého nájdete podrobné špecifikácie smartfónu, vrátane video recenzie.

Xiaomi Mi A3 EU 64GB Biely

Komentáre k článku (0)

Skryť

Pridaj komentár