Bude Xiaomi Black Shark 3 smartfónom, ktorý posunie hardwarové maximá na novú úroveň?

O spoločnosti Xiaomi je známe, že prináša nadpriemerné zariadenia aj do nižších cenových kategórií. Vďaka tomu si môžu aj bežní ľudia vychutnať funkcie prémiových zariadení. Nie tak dávno sa objavila na internete certifikácia zatiaľ neznámeho smartfónu z kuchyne Xiaomi, ktorému mnohí dávajú prívlastok Black Shark 3. Najnovšie, z犀利士 námy leaker informácií, ktorý si hovorí „Sudhanshu‏“ zverejnil na […]
Xiaomi Black Shark 2

O spoločnosti Xiaomi je známe, že prináša nadpriemerné zariadenia aj do nižších cenových kategórií. Vďaka tomu si môžu aj bežní ľudia vychutnať funkcie prémiových zariadení. Nie tak dávno sa objavila na internete certifikácia zatiaľ neznámeho smartfónu z kuchyne Xiaomi, ktorému mnohí dávajú prívlastok Black Shark 3.

Najnovšie, z犀利士
námy leaker informácií, ktorý si hovorí „Sudhanshu‏“ zverejnil na sociálnej sieti Twitter status, v ktorom píše, že Xiaomi Black Shark 3 by mohol byť prvý smartfónom na svete so 16GB RAM.

Okrem 16GB RAM sa používatelia však môžu tešiť aj na viacero vylepšení v porovnaní s aktuálnou verziou zariadenia, ktoré bezpochýby prídu. Hoci oficiálne informácie zatiaľ nie sú dostupné, tak aj napriek tomu môžeme predpokladať, že zariadenia bude vybavené aj podporou 5G technológie, ktorá sa pomaly, ale isto stáva akýmsi štandardom vo vlajkových smartfónoch.

V každom prípade, pribúdajúcim časom budú dostupné nové a nové správy, ktoré budú smartfón odhaľovať kúsok po kúsku.

Najbližšie sa očakáva od spoločnosti Xiaomi, že v priebehu budúceho mesiaca predstaví smartfón Xiaomi Mi 10.

Komentáre k článku (0)

Skryť

Pridaj komentár