CEO spoločnosti Redmi prezrádza, že Note 8 Pro nebude dostupný vo verzii s procesorom Snapdragon

Keď spoločnosť Redmi predstavila zariadenie Redmi Note 8 Pro, tak mnohých sklamal procesor Helio G90T od spoločnosti Mediatek. Dôvodom nie je ani tak výkon, ktorý je nadpriemerným (pozn. redakcie: prečítajte si našu recenziu na smartfón Note 8 Pro), ale nedôvera v spoločnosť MediaTek. Nie tak dávno sa internetom začali šíriť informácie o tom, že spoločnosť plánuje predstaviť […] ...
Redmi Note 8 Pro Biely (3)

Keď spoločnosť Redmi predstavila zariadenie Redmi Note 8 Pro, tak mnohých sklamal procesor Helio G90T od spoločnosti Mediatek. Dôvodom nie je ani tak výkon, ktorý je nadpriemerným (pozn. redakcie: prečítajte si našu recenziu na smartfón Note 8 Pro), ale nedôvera v spoločnosť MediaTek. Nie tak dávno sa internetom začali šíriť informácie o tom, že spoločnosť plánuje predstaviť verziu smartfónu aj s procesorom Qualcomm.

Lu Weibing prezrádza, že verziu Note 8 Pro zariadenia s procesorom Qualcomm nemáme čakať

CEO spoločnosti Redmi na sociálnej sieti Weibo potvrdil jednému z fanúšikov spoločnosti, že spoločnosť sa nechystá predstaviť verziu zariadenia s procesorom Snapdragon.

Pôvodne sa totiž špekulovalo, že Redmi predstaví smartfón s procesorom Qualcomm Snapdragon 730G s podporou rýchleho nabíjania do 27W.

Komentáre k článku (0)

Skryť

Pridaj komentár