Poco prezrádza dátum predstavenie novej generácie smartfónu Poco X2. Dočkáme sa ho už o pár dní

O novej generácii smartfónov Poco sa hovorí už viac ako 1 rok. V druhej polovici minulého roka sa špekulovalo, že smartfón Poco F2 by mohol byť predstavený ešte v 4. kvartáli 2019, nestalo sa tak. Prvé oficiálne správy, že sa niečo deje sa objavili na začiatkom tohto roka, kedy došlo k registrácii ochrannej známky Poco […]
Pocophone (1)

O novej generácii smartfónov Poco sa hovorí už viac ako 1 rok. V druhej polovici minulého roka sa špekulovalo, že smartfón Poco F2 by mohol byť predstavený ešte v 4. kvartáli 2019, nestalo sa tak. Prvé oficiálne správy, že sa niečo deje sa objavili na začiatkom tohto roka, kedy došlo k registrácii ochrannej známky Poco F2.

Neskôr sme sa mohli dozvedieť prostredníctvom oficiálneho rozhovoru s riaditeľom indickej pobočky spoločnosti Poco, že spoločnosť skutočne pracuje na novej generácii smartfónu. Dokonca prezradil, že smartfón bude predstavený v 1. kvartáli 2020. Okrem toho sa rozrozprával aj stratégii spoločnosti, kde niektorého jeho slová v nás vyvolali miernu paniku. Dôvodom je, že sa chcú primárne sústreďovať na región Indie, ktorý je v súčasnosti 2. najväčším trhom so smartfónmi, pričom dodal, že interne ešte nepadlo rozhodnutie, či zariadenie bude dostupné aj na globálnom trhu.

Medzičasom, hoci spoločnosť verejne neinformovala ohľadne dostupnosti zariadenie pre jednotlivé regióny, tak aspoň prezradila oficiálny dátum predstavenia smartfónu, ktorý je naplánovaný už o pár dní. Konkrétne 4. februára.

Od zariadenia sa očakáva, že prinesie nadpriemerný výkon, tak ako to bolo v prípade 1. generácie smartfónu, v kombinácii s atraktívnou cenou. Smartfón Poco F1 stál približne 250€ a dlhú dobu kraľoval výkonnostným rebríčkom. Pevne veríme, že tentokrát to nebude inak. Mimochodom, šepká sa, že zariadenie by malo disponovať displejom so zobrazovacou frekvenciou 90Hz.

Komentáre k článku (0)

Skryť

Pridaj komentár