Pozrite sa, ako by mal vyzerať nový Xiaomi Mi 10. Vyzerá ako hybrid zariadení Galaxy S10+ a Redmi K30

Mnohí z nás netrpezlivo čakajú na predstavenie smartfónu Xiaomi Mi 10, ktorý by mal podľa aktuálnych správ byť predstavený v priebehu februára. Medzičasom sme mohli vidieť väčšie množstvo vizualizácií zariadenia z viacerých zdrojov. My sme si pre Vás dnes pripravili render smartfónu od renomovaného dizajnéra, Ben Geskin, ktorý ho vytvoril na základe známych informácií a čiastkových […] ...
Xiaomi-Mi-10_render

Mnohí z nás netrpezlivo čakajú na predstavenie smartfónu Xiaomi Mi 10, ktorý by mal podľa aktuálnych správ byť predstavený v priebehu februára. Medzičasom sme mohli vidieť väčšie množstvo vizualizácií zariadenia z viacerých zdrojov. My sme si pre Vás dnes pripravili render smartfónu od renomovaného dizajnéra, Ben Geskin, ktorý ho vytvoril na základe známych informácií a čiastkových fotografií.

Niečo medzi Samsungom Galaxy S10+ a Redmi K30

Ako môžete nižšie vidieť, tak dizajnovo zadná stena smartfónu vychádza z modelového radu Xiaomi Mi 9. Predná strana sa už však nesie v dizajnovom duchu zariadení Galaxy S10+ a Redmi K30. Displej smartfónu je po bokoch zaoblený a vo vrchnej pravej časti nájdeme priestrel v podobe duálnej kamery.

Čo sa týka špecifikácií, tak internetom kolujú viaceré informácie. Dnes vieme s istotou povedať len to, že zariadenie bude poháňané procesorom Qualcomm Snapdragon 865 5G. Potvrdila to samotná spoločnosť Xiaomi. Ďalej sa spomína v prípade Pro verzie zariadenia batéria s kapacitou 4 500mAh s podporou rýchleho nabíjania do 66W. Čerešničkou na torte by mal byť displej so zobrazovacou frekvenciou 90Hz.

Xiaomi Mi 9 EU 64GB Modrý

Len pre zaujímavosť, niekoľko dní dozadu sa dostali do obehu výsledky z testovania AnTuTu, v rámci ktorých smartfón dosiahol skóre viac ako 560-tisíc bodov. AnTuTu zároveň odhaľuje, že smartfón bude vybavený grafickým čipom Adreno 650.

Xiaomi-Mi-10-AnTuTu
Zdroj: Gizmochina.com

V každom prípade, múdrejší budeme v priebehu pár týždňov, spoločnosť plánuje predstaviť smartfón v priebehu budúceho mesiaca.

Komentáre k článku (0)

Skryť

Pridaj komentár