Pozrite sa, ako v Xiaomi telefónoch môžete prepnúť zobrazenie ponuky aplikácií z domovskej obrazovky na zoznam

Koncom januára spoločnosť Xiaomi vypustila do obehu možnosť zmeny zoznamu aplikácií z domovskej obrazovky na „šuflíkový“ spôsob, na aký sme zvyknutí v prípade ďalších výrobcov smartfónov. V priebehu februára sa táto možnosť dostala aj do komerčne dostupnej verzie nadstavby MIUI 11. Poďme sa teraz spolu pozrieť, kde ju nájdeme. Ako zmeniť rozhranie zobrazenia aplikácií v Xiaomi telefónoch Zmena klasického […] ...
Xiaomi_MIUI 11_ponuka s aplikaciami ako menu

Koncom januára spoločnosť Xiaomi vypustila do obehu možnosť zmeny zoznamu aplikácií z domovskej obrazovky na „šuflíkový“ spôsob, na aký sme zvyknutí v prípade ďalších výrobcov smartfónov. V priebehu februára sa táto možnosť dostala aj do komerčne dostupnej verzie nadstavby MIUI 11. Poďme sa teraz spolu pozrieť, kde ju nájdeme.

Ako zmeniť rozhranie zobrazenia aplikácií v Xiaomi telefónoch

Zmena klasického rozhrania zoznamu aplikácií v Xiaomi smartfónov je veľmi jednoduchou. Ako prvé si otvorte Nastavenia smartfónu a choďte do sekcie „Domovská obrazovka“.

MIUI 11_zmena ponuky menu z domovskej obrazovky na suflik
Zdroj: Crossy.sk

Teraz otvorte opäť sekciu „Domovská obrazovka“ a zvoľte možnosť „So zoznamom aplikácií“.

Hotovo. Ako môžete nižšie vidieť, tak táto zmena Vám vytvorí „šuflík“ s aplikáciami, ktorý vyvoláte potiahnutím prsta zo spodnej časti displeja. Jednotlivé aplikácie budete  mať následne rozdelenie do viacerých kategórií – Všetko, Komunikácia, Zábava a podobne. V prípade, ak sa Vám tento spôsob zobrazenia aplikácií nebude páčiť, tak ich môžete vypnúť prostredníctvom ponuky Menu v šuflíku s aplikáciami.

MIUI 11_ako zmenit rozhranie aplikacii z domovskej obrazovky na suflik
Zdroj: Crossy.sk

Do pozornosti dávame ešte spodnú časť zoznamu aplikácií, prostredníctvom ktorej môžete rýchlejšie vyhľadávať jednotlivé aplikácie podľa ich názvu.

 

Komentáre k článku (0)

Skryť

Pridaj komentár