Redmi K30 5G ponúkne displej so zobrazovacou frekvenciou 120Hz

Spoločnosť (Xiaomi) Redmi aktívne pracuje na novej verzii zariadenia Redmi K30, ktoré by malo priniesť nie len podporu 5G technológie, ale podľa najnovších správ aj displej so 120Hz. 120Hz So správami o 120Hz displeji prišiel portál Fonearena.com, ktorý zdieľal niekoľko fotografií zachytávajúcich špecifikácie smartfónu Redmi K30 5G. Fotografie okrem 120Hz displeja prezrádzajú, že smartfón bude disponovať […]
Xiaomi smartfon

Spoločnosť (Xiaomi) Redmi aktívne pracuje na novej verzii zariadenia Redmi K30, ktoré by malo priniesť nie len podporu 5G technológie, ale podľa najnovších správ aj displej so 120Hz.

120Hz

So správami o 120Hz displeji prišiel portál Fonearena.com, ktorý zdieľal niekoľko fotografií zachytávajúcich špecifikácie smartfónu Redmi K30 5G. Fotografie okrem 120Hz displeja prezrádzajú, že smartfón bude disponovať kamerou vo forme výrezu podobnému, ako je tomu v prípade zariadenia Samsung Galaxy Note 10.

Redmi-K30-specifikacie
Zdron: fonearena.com via Vosveteit.sk

Zároveň sa špekuluje, že smartfón by mal disponovať snímačom Sony IMX686, ktorý na svoje oficiálne predstavenie ešte čaká. Snímač by mal podľa dostupných informácií mať rozlíšenie 64-megapixelov.

Komentáre k článku (0)

Skryť

Pridaj komentár