Predstavenie Mi Band 5 náramku sa blíži. Pozrite sa, ako by mal vyzerať najočakávanejší fitness náramok tohto roka

Predstavenie fitness náramku Mi Band 5 sa pomaly, ale islo blíži. Približne 2 týždne dozadu spoločnosť Huami, ktorá stojí za fyzickou výrobou náramku, oficiálne oznámila, že náramok bude predstavený ešte v tomto roku. Dnes sa dostala prostredníctvom portálu SlashLeaks do obehu prvá fotografia, ktorá odhaľuje možný dizajn fintess náramku. Ako môžete vidieť nižšie, tak fotografia […] ...
Xiaomi Mi Band 5 realna fotografia

Predstavenie fitness náramku Mi Band 5 sa pomaly, ale islo blíži. Približne 2 týždne dozadu spoločnosť Huami, ktorá stojí za fyzickou výrobou náramku, oficiálne oznámila, že náramok bude predstavený ešte v tomto roku. Dnes sa dostala prostredníctvom portálu SlashLeaks do obehu prvá fotografia, ktorá odhaľuje možný dizajn fintess náramku.

Ako môžete vidieť nižšie, tak fotografia zachytáva predný displej, ktorý oproti Mi Band 4 pokrýva kompletne celú prednú časť s výnimkou výrezu, kde je umi犀利士
estnené tlačidlo Domov.

Očakáva sa, že náramok bude predstavený v dvoch veľkostiach. Konkrétne vo veľkosti 1,2“ a 0,95“. Zároveň by malo ísť o AMOLED panel, ako to bolo v prípade jeho predchodcu. Okrem iného sa v minulosti spomínalo, že náramok v globálnej verzii bude disponovať aj NFC čipom. Inými slovami, prostredníctvom náramku bude možné vykonávať napríklad platby.

Čo sa týka ceny, tak dnes ju môžeme len odhadovať. Viacero zdrojov tvrdí, že náramok bude stať na čínskom trhu približne 30USD. Ako to však býva v našom regióne, tak náramok bude o niečo drahším a to z dôvodu dovozných nákladov a ďalších poplatkov, ako je napríklad CLO či DPH.

Xiaomi Mi Band 4 fitnes náramok, čierny

Predošlá generáciu Mi Band náramku bola predstavená v prvej polovici júna. Hoci spoločnosť oficiálne ešte neprezradila termín predstavenia novej generácie, tak aj napriek tomu očakávame, že sa nebude výrazne líšiť od toho minuloročného.

Komentáre k článku (0)

Skryť

Pridaj komentár