Xiaomi potvrdzuje vývoj MIUI 12 pre 32 smartfónov. Zoznam však nie je ešte konečný

Spoločnosť Xiaomi pár dní dozadu oficiálne predstavila novú nadstavbu MIUI 12, ktorá bude lemovať smartfóny Xiaomi a Redmi. Okrem iného bol zverejnený aj zoznam smartfónov, ktoré budú podporované. Aktuálne na ňom nájdeme 32 smartfónov. Konkrétne ide o tieto modely smartfónov Druhým však treba dodať, že mnoho zariadení v zozname „chýba“. Určite ste si všimli, že tam nie je […] ...
MIUI-12-1

Spoločnosť Xiaomi pár dní dozadu oficiálne predstavila novú nadstavbu MIUI 12, ktorá bude lemovať smartfóny Xiaomi a Redmi. Okrem iného bol zverejnený aj zoznam smartfónov, ktoré budú podporované. Aktuálne na ňom nájdeme 32 smartfónov.

MIUI-12_oficialny-zoznam-podporovanych-smartfonov
Zdroj: Xiaomi

Konkrétne ide o tieto modely smartfónov

Druhým však treba dodať, že mnoho zariadení v zozname „chýba“. Určite ste si všimli, že tam nie je mnoho smartfónov. Dôvodom je, že aktuálny zoznam reprezentuje len modely smartfónov dostupné na čínskom trhu. Inými slovami, smartfóny ktoré sú dostupné len na globálnom trhu, nie sú na zozname uvedené. Môžeme teda očakávať, že zoznam zariadení bude obsahovať viac modelov smartfónov, ako je tomu dnes.

Spoločnosť Xiaomi zároveň prezrádza, že nadstavbu začína postupne uvoľňovať pre prvé zariadenia. Aktuálne však ide len o BETA verziu. Komerčná verzia aktualizácie by mala byť dostupnou neskôr v druhej polovici tohto roka.

MIUI-12_dostupnost-aktualizacie-v-BETA
Zdroj: Via vosveteit.sk

V prípade ak ste zapojený v BETA programe, tak dostupnosť aktualizácie si môžete overiť prostredníctvom OTA.

Komentáre k článku (0)

Skryť

Pridaj komentár