Smartfón Mi Note 10 Lite by mohol byť už čoskoro predstavený

Portál Vosveteit.sk priniesol informácie, ktorými poukazuje na možné predstavenie smartfónu Xiaomi Mi Note 10 Lite. Lacnejšiu verziu smartfónu Mi Note 10 / Pro. Odvolávala sa na certifikáciu zariadenia v službe Netflix, ktorá odhalila, že smartfón by mohol byť predstavený už v priebehu mája. Portál ďalej píše, že smartfón sa bude primárne líšiť od zariadenia Mi Note 10 […]
Xiaomi-Mi-Note-10

Portál Vosveteit.sk priniesol informácie, ktorými poukazuje na možné predstavenie smartfónu Xiaomi Mi Note 10 Lite. Lacnejšiu verziu smartfónu Mi Note 10 / Pro. Odvolávala sa na certifikáciu zariadenia v službe Netflix, ktorá odhalila, že smartfón by mohol byť predstavený už v priebehu mája.

Xiaomi Mi Note 10 Lite certifikacia
Zdroj: Xiaomitoday.it via Vosveteit.sk

Portál ďalej píše, že smartfón sa bude primárne líšiť od zariadenia Mi Note 10 v kamere. Konfigurácia kamery by mala byť nasledovná: 64-megapixelová hlavná kamera, 8-megapixelový širokouhlý snímač, 5-megapixelový hĺbkový snímač, 8-megapixelový teleskop a 2-megapixelový makro snímač.

Čo sa týka ostatných špecifikácií, tak tie by mali byť rovnakými, ako v prípade zariadenia Mi Note 10. Bude teda vybavený procesorom Snapdragon 730G, 6GB RAM, veľkou batériou s kapacitou 5260mAh a podporou rýchleho nabíjania pri výkone 30W. Okrem iného by mal rovnako ponúknuť AMOLED displej o rovnakej veľkosti s vnoreným snímačom odtlačkov prstov.

Mi Note 10 Lite bude lákať v porovnaní s Mi 10, resp. Pro verziou, na cenu. Očakáva sa, že smartfón by mohol stáť približne 300 až 350€.

Komentáre k článku (0)

Skryť

Pridaj komentár